O MNIE

31/12/2014

O mnie

Witam Szanowny Kliencie!

Jestem absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego Wydziału Prawa i Administracji, gdzie w roku 2003 ukończyłem studia prawnicze. Kolejnym etapem kariery zawodowej było zakończone aplikacją adwokacką przy Izbie Koszalińskiej  (ORA), gdzie po zdanym egzaminie przystąpiłem do uroczystego ślubowania adwokackiego.

Prywatnie interesuję się turystyką wysokogórską i sztukami walki, przy czym jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch czarnych pasów w karate i jiu-jitsu wersja walki, które obroniłem w 2004 roku w USA.

W swojej pracy jestem sumienny, skrupulatny oraz skoncentrowany na zaoferowaniu Klientom Kancelarii adwokackiej optymalnych i wygodnych rozwiązań dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. Zajmuję się szerokim wachlarzem usług prawniczych, jednak zdecydowanie specjalizacją mojej Kancelarii prawnej są sprawy karne i karne wykonawcze, w tym nakazy aresztowania i warunkowe odroczenia wykonania kar, rozwody i sprawy cywilne, sprawy spadkowe i odszkodowania.

Serdecznie zapraszam do współpracy i pozwolenie na to bym pomógł Ci w rozwiązywanie Twoich problemów.

 Adwokat Dawid Jach

prowadzę aktualnie apelację w Sądzie Apelacyjnym w Gdańsku w głośnej sprawie o zabójstwo siekierą. Apelujemy, gdyż w mojej ocenie, było to zabójstwo w afekcie, nadto materiał dowodowy, nie potwierdza w żadnej mierze znęcania się nad żoną – mówi obrońca oskarżonego adwokat Dawid Jach.

adwokat Słupsk adwokat Bytów adwokat Miastko adwokat Darłowo

 

 

 

 

Zdjęcia Jakub Steinborn.

adwokat Bytów adwokat Słupsk

 

adwokat Sławno

adwokat-slupsk-dawid-jach4

adwokat-slupsk-dawid-jach

adwokat-slupsk-dawid-jach2

adwokat-slupsk-dawid-jach3

 

Działamy w miastach: Słupsk, Sławno, Darłowo , Miastko, Bytów, Lębork

adwokat Darłowo, adwokat Miastko, adwokat Sławno, adwokat Słupsk, adwokat Lębork, adwokat Bytów