ROZWODY

08/06/2016

rozwody Słupsk, Sławno, Darłowo , Miastko, Bytów, Lębork, Ustka

Rozwody – podział majątku

Kancelaria zajmuje się kompleksowo wszelkimi związanymi z rozwodami, w zakresie orzekania o winie małżonków za rozkład pożycia, ale także w przedmiocie władzy rodzicielskiej, niestandardowe z małoletnimi dziećmi oraz sposobu korzystania z mieszkania i alimentów na dzieci oraz współmałżonka, podział majątku .  Dbamy o to, przez Nasi Klienci nie musicie koncentrować się na formalnościach, pilnowaniu terminów sądowych i gromadzeniu ich.

Przystosowanie na bieżąco informujemy Klientów o postępach w sprawie, dzięki czemu zachowujecie Państwo nad nią kontrolę dostępu do dokumentów jej dokumentów.

Długość procesu uzależniona jest od kursów kursów, takich jak na przykład stopień skomplikowania sprawy czy relacje panujące cenami. Do orzeczenia rozwodu może są one nawet na pierwszą rozprawie, w sytuacji gdy małżonkowie zgodni w orzeczeniu rozwodu pożycia, a także wyznaczenia opieki nad małoletnimi dziećmi i ustalenia zasad niestandardowych.

Dobrą praktyką, która rozpoczyna się kształtować wśród zgłaszających się do nas osób jest droga z kompleksowej oferowanej przez nas pomocy związanej z prowadzeniem rozwodowych (rozwody Słupsk), a następnie poprowadzenia spraw majątkowych (podział majątku).

Zlecając nam twoja sprawa sądowa, macie pewność, że osoba, która udziela się prawdy w tej sprawie, z która mieć będzie stały stały w toku całego postępowania, a przede wszystkim zapewniamy bezpieczeństwo i komfort na sali sądowej.

Adwokat rozwodowy

Rozwód należy do kategorii najtrudniejszych spraw z zakresu prawa rodzinnego, warto więc zapewnić sobie opiekę specjalizującego się w tej dziedzinie. Jako adwokat z wieloletnim doświadczeniem w sprawach rodzinnych, mam przemijający emocjonalny, jaki się z rozwodem. Dlatego prowadząc tego rodzaju sprawy, staram się zawsze wykazywać empatią, zrozumieniem i niezbędnym wsparciem dla moich klientów.

Działamy w miastach: Słupsk, Sławno, Darłowo , Miastko, Bytów, Lębork

adwokat Darłowo, adwokat Miastko, adwokat Sławno, adwokat Słupsk, adwokat Lębork, adwokat Bytów, adwokat Ustka

Adwokat Dawid Jach